Tarcze strzeleckie IPSC, IDPA

Tarcze strzeleckie IPSC, IDPA

Szukasz miejsca, w którym możesz zamówić akcesoria strzeleckie za nieduże pieniądze i mieć pewność wysokiej jakości? Oczekujesz terminowej realizacji zlecenia i szybkiej dostawy? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Lechpak. Produkujemy tarcze strzeleckie IPSC oraz IDPA, które można zastosować na zawodach strzeleckich i strzelnicach. Tarcze te dostępne są także w wersji bielone (tzw. NO SHOOT) na zamówienie oraz wersję mini IPSC.

Tarcze IPSC

Oferujemy tarcze IPSC, zgodne z przepisami strzelań dynamicznych. To doskonała propozycja zarówno dla amatorów i sportowców chcących trenować na własną rękę, jak i dla profesjonalnych strzelnic poszukujących niedrogiego i regulaminowego wyposażenia. Tarcze te mają wydzielone strefy D, C i A. Grafika

Tarcze IDPA

Tarcze sylwetkowe produkowane przez naszą firmę są w pełni zgodne z regulaminem IDPA. Wykonane z wytrzymałego kartonu bez większych problemów przetrwają transport na strzelnice czy zawody strzeleckie. Charakteryzuje je duża sztywność zapewniona przez materiał, z którego są wykonane. Strefy strzeleckie naniesiono na nie cienką linią, dzięki czemu są niewidoczne z większych odległości niż 10 m. Po podejściu do tarczy nie ma jednak problemu z rozróżnieniem trafień.

IPSC

ipsc img

IDPA

idpa img