FEFCO

Opakowania FEFCO

Opakowania FEFCO są opakowaniami skategoryzowanymi wedle katalogu FEFCO stworzonym przez Europejską Federację Producentów Tektury Falistej. Ze względu na różniące się od siebie systemy i sposoby produkcji i tworzenia projektów kartonów do pakowania, organizacja ta postanowiła stworzyć prosty, przejrzysty i ujednolicony system dla rynku opakowań. Dzięki temu powstał prosty i zrozumiały na całym świecie wzornik kartonów do pakowania. Tak jak wielu innych producentów, tak i w Lechpak korzystamy z tego katalogu, dzięki czemu nasi klienci mogą szybko i łatwo odnaleźć odpowiadające ich potrzebom rozwiązanie.

Kartony do pakowania zgodne z FEFCO

Realizujemy zamówienia na kartony do pakowania z katalogu FEFCO. Do produkcji stosujemy tekturę 3- i 5-warstwową lub tekturę litą (kombinacje fal B, C, E, BC, BE). Wykorzystujemy ten półprodukt w gramaturach 340-910 g/m2 w kolorze szarym lub bielonym w zależności od potrzeb odbiorcy. Nie jest to tylko wyłączny zakres wzorów kartonów, które wykonuje nasza firma. W razie takie potrzeby, nasze produkty mogą przybrać indywidualną formę, zgodną z unikalną specyfikacją.

Poniżej zamieściliśmy poszczególne wzorniki oraz sam katalog, dzięki czemu z pewnością szybko i łatwo znajdziecie Państwo dokładnie taki model kartonów, jaki odpowiada waszym wymaganiom. W razie wątpliwości czy pytań, zapraszamy oczywiście do kontaktu. Nasi specjaliści z mogą na podstawie uzyskanych od was szczegółów zaproponować rozwiązania które sprawdza się w danym przypadku.

POBIERZ KATALOG FEFCO POLSKA

FEFCO – 501-512

FEFCO – 601-621